KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15506072
nr 1550 6072
Etsningar
9 st, Erotiska motiv, yttermått inklusive ram: 25x22 ca. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:35:59
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr